Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Ginekologia dziecięca

ZAPRASZAMY NA PORADY Z ZAKRESU GINEKOLOGII DZIECIĘCEJ UDZIELANE PRZEZ DR. KARINĘ KULIKOWSKĄ-CIECIELĄG.

Doktor Kulikowska-Ciecieląg zajmuje się ginekologią dziecięcą od ponad 20 lat. Była uczestniczką wielu kursów i kongresów polskich i międzynarodowej z zakresu ginekologii dziecięcej.

Proponujemy następujące porady:

  • diagnostyka i leczenie infekcji wieku przed- i pokwitaniowego u dziewczynek
  • diagnostyka zaburzeń hormonalnych (przedwczesne pokwitanie, opóźnione pokwitanie, nieregularne cykle, obfite i bolesne miesiączki)
  • diagnostyka nieprawidłowości anatomicznych u dziewczynek (synechie, wady)
  • w razie potrzeby porady dotyczące higieny, antykoncepcji (dziewczynek z rodzin niepełnych i innych sytuacjach rodzinnych)

Badanie ginekologiczne jest niebolesne, z uszanowaniem woli pacjentki. Najczęściej jest to oglądanie narządów płciowych i uzupełniające USG przezbrzuszne.

Uprzejmie prosimy o NIE rejestrowanie dzieci poniżej 12 roku życia za pośrednictwem rejestracji internetowej. Prosimy o kontakt telefoniczny (+48 607 828 979) lub SMS w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

PRZEPISY PRAWNE DOTYCZĄCE WIZYTY W GABINECIE GINEKOLOGA DZIECIĘCEGO:

  1. WIZYTA U LEKARZA DO 18 ROKU ŻYCIA MOŻE MIEĆ MIEJSCE WYŁĄCZNIE W TOWARZYSTWIE OPIEKUNA PRAWNEGO, NP. MAMY, TATY, KTÓRY PO OKAZANIU DOWODU TOŻSAMOŚCI WYRAŻA ZGODE NA BADANIE.
  2. INFORMACJA, ŻE NIELETNIA DZIEWCZYNKA (PONIŻEJ UKOŃCZONEGO 15 ROKU ŻYCIA) ROZPOCZĘŁA WSPÓŁŻYCIE MUSI BYĆ ZGODNIE Z OBOWIĄZKIEM PRAWNYM ZGŁOSZONA PRZEZ LEKARZA PROKURATURZE,  OSTATECZNYM CELEM OBJĘCIA DZIECKA OPIEKĄ PSYCHOLOGA I KURATORA.
  3. NA PIERWSZĄ WIZYTĘ KONIECZNE JEST PRZYNIESIENIE DOWODU OSOBISTEGO OPIEKUNA PRAWNEGO ORAZ DOWODU TOŻSAMOŚCI LUB KSIĄŻECZKI ZDROWIA DZIECKA W CELU ZAŁOŻENIA KARTY.

Adres

Baltmed: Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 23 (rejestracja on-line)
Centrum Diagnostyki Prenatalnej: Gdańsk, ul. Skarżyńskiego 3A/4
kom. 607 828 979